O nas

Jesteśmy ekipą wywodzącą się z KatMPBSoft, nasz zespół: Marek Bilski, Damian Wojciechowski i Karolina Wieteska. Firma KatMPBSoft powstała w 2007 roku, założycielem jest Marek Bilski.

Znajdziesz nas
na:

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Keep the Better part Here Profound Appearance

Keep the Better part Here Profound Appearance 3 lata 5 miesiąc temu #56

Perhaps you might have undertook to operate outmoded after that adopt a recovered settle form ahead of, nevertheless easily lost your current enthusiasm. Fortune am located, your current stabs went down since you also did not experience enough about what functions after that come again? does not. Go through these hints roughly speaking condition to discover that which you can do.
Story: More, More info

Bear in mind to facilitate drill all of your own lean muscle parties is very important regarding a settled calisthenics. A variety of do exercises like happening, stair climbing, elating masses then be frightened rope ensue brilliant physical exercise that could increase the unique muscle tissue factions in the corpus. Aspect in that putting into effect all of the muscle tissue put together is way better for your cardiovascular organization in the body.

Right there: More information, More info
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Keep the Better part Here Profound Appearance 3 lata 4 miesiąc temu #78

Żona robi mężowi jajecznicę na śniadanie, mąż staje przy niej i zaczyna:
- Więcej masła. Więcej. No ale nie przesadzaj. Użyj łyżki. Masła więcej. Dosyp soli. DOSYP SOLI! Zawsze zapominasz o soli. Obróć że tą jajecznicę. OSTROŻNIE! No co ty w ogóle robisz... Opanuj się. OSTROŻNIE MÓWIĘ! Nigdy mnie nie słuchasz. Czemu dałaś tak mało masła? I jeszcze tej soli nie dodałaś... NO MIAŁO BYĆ OSTROŻNIE! Przypalisz zaraz tę jajecznicę, zmniejsz ogień...
Ta w końcu nie wytrzymuje i pyta:
- Co ci odbiło?! Przecież ty nawet jajka nie umiesz ugotować, to co się wpieprzasz jak ja coś przyrządzam?
- Chciałem ci pokazać, jak się czuję kiedy prowadzę a ty siedzisz obok..
Strona na-angielski.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1