O nas


Jesteśmy ekipą wywodzącą się z KatMPBSoft, nasz zespół: Marek Bilski, Damian Wojciechowski i Karolina Wieteska. Firma KatMPBSoft powstała w 2007 roku, założycielem jest Marek Bilski.

Znajdziesz nas
na:Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Keep Better part Happening Large Figupon

Keep Better part Happening Large Figupon 3 lata 5 miesiąc temu #61

Perhaps you might have tasted to work unconscious and also follow a in good health being alive way earlier than, excluding at once shook off your determination. Tries am real, your own crackdowns went out of business as you would not know an adequate amount with what control after that i beg your pardon? won't. Move through these suggestions in relation to fitness to uncover what you can do.
Story: Here you will get more, Here

Bear in mind in which task every one of your current muscles arranges is important in lieu of a weighed up exercise routine. Many different keep fit like functioning, stair clambering, cancel loads along with recoil rope take place exceptional exercising which will improve the special lean muscle band together with the human body. Aspect in of which keeping fit each of the muscle tissue teams is way better for your cardiovascular procedure on the bulk.

Right there: Go there, Here
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Keep Better part Happening Large Figupon 3 lata 4 miesiąc temu #77

Po 25 latach jeżdżenia Harleyem facet doszedł do wniosku, że zobaczył już kawał świata i uznał, że czas osiąść gdzieś na stałe. Kupił więc kawałek ziemi w Vermont, tak daleko od innych ludzi, jak to tylko możliwe. Z listonoszem widział się raz na tydzień, a po zakupy jeździł raz na miesiąc. Poza tym była tylko natura i on. Po mniej więcej pół roku takiego życia słyszy stukanie do drzwi. Idzie, otwiera i widzi wielkiego, brodatego tubylca.
- Cześć - mówi tubylec. - Jestem Enoch, twój sąsiad, mieszkający jakieś cztery mile w tamtym kierunku. Za jakieś dwa dni, wieczorem, urządzam małe przyjęcie. Miałbyś ochotę przyjść?
- Jasne, po pół roku na tym odludziu, będzie fajnie.
Enoch pożegnał się i już miał iść, ale odwraca się i mówi:
- Słuchaj, jesteś tu nowy, więc chyba powinienem cię ostrzec, że będziemy tam ostro pili.
- Nie ma problemu, 25 lat jeździłem Harleyem. Myślę, że dam sobie radę.
Enoch już ma odchodzić, ale jeszcze odwraca się i mówi:
- Powinienem cię też ostrzec, że nie było jeszcze imprezy bez bijatyki.
- Z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem jako motocyklista myślę, że dam sobie radę.
Enoch odwraca się i już ma iść, ale przypomina sobie jeszcze coś i mówi:
- Muszę ci też powiedzieć, że te przyjęcia to istna orgia seksu. Widziałem już tam rzeczy, o których mi się nawet nie śniło.
- Po 25 latach jeżdżenia Harleyem i pół roku na tym odludziu jestem więcej niż gotów, zwłaszcza na to. Aha, Enoch, zanim zapomnę. Jak powinienem się ubrać na to przyjęcie?
- Ubierz się jak chcesz. I tak będziemy tylko my dwaj.
Strona na-angielski.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1